Відгуки про компанію Салон білизни "Спокуса"
- Марія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую вам! Видно, що працюєте з душею! Рекомендую! Товар повністю відповідає опису і фото.
- Коментар продавця
Шановна Марія!
Щиро дякую за чудовий відгук, замовлення та приємне спілкування - це надихає.
Мирного нам всім неба!!
- Коментар продавця
- Маркіян Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже милий продавець
- Коментар продавця
Дякую за замовлення та приємний відгук. Завжди рада допомогти. Мирного нам усім неба!!!
- Коментар продавця
- Елена В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую Олені. Замовлення відправлено дуже швидко. Все супер
- Коментар продавця
Дякую за замовлення та відгук. Завжди Вам рада. Миру нам усім!!
- Коментар продавця
- Кравец С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Большое спасибо Елене! Быстро и качественно!
- Коментар продавця
Большое спасибо за заказ и приятное общение. Всегда рада помочь. Мирного нам всем неба!!
- Коментар продавця
- Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за замовлення та відгук. Це надихає. Завжди Вам рада.
- Коментар продавця
- Віктор Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Самі приємні враження від співпраці із цим продавцем. Дуже швидко відповіли і відправили замовлення. Наявність і ціна відповідає викладеній інформації.
- Коментар продавця
Дякую, дуже приємні слова. Рада Вам завжди. Хай запанує мир в Україні!!!
- Коментар продавця
- Валентина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук та замовлення. Завжди Вам раді. Хай запанує мир в Україні!!!
- Коментар продавця
- Олег Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за розуміння та замовлення. Завжди Вам рада. Носіть із задоволенням. Мирного нам усім неба!!
- Коментар продавця
- Александра Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень вежливый и порядочный продавец!
- Коментар продавця
Большое спасибо за заказ и приятные слова. Всегда Вам рада. Мирного нам всем неба!!
- Коментар продавця
- Тетяна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Большое спасибо за доверие и отзыв.Всегда Вам рады. Мира нам всем!!
- Коментар продавця

